Reklama
Reklama

RTV EURO AGD - gazetki promocyjne Przyłęk(mazowieckie pow. zwoleński)

Ocena sieci
O sieci RTV EURO AGD

RTV EURO AGD - sieć będąca pionierem na polskim rynku sklepów oferujących sprzęt RTV/AGD. Jako pierwsza polska sieć, zaoferowała klientom bardzo szeroki wybór wysokiej jakości produktów - w tym sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt fotograficzny, komputerowy, telekomunikacyjny, audiowizualny, a także znajdziesz tu wiele każdemu przydatnych akcesoriów. Tym co charakteryzuje RTV EURO AGD, jest troska sieci o wprowadzanie, aktualnie wchodzących na rynek, nowych technologii oferowanego sprzętu, dzięki temu możemy o wszystkich nowinkach technologicznych dowiedzieć się od perfekcyjnie przygotowanych w dziedzinie RTV-AGD sklepowych doradców. Klienci doceniają również profesjonalny serwis zakupionego w RTV EURO AGD sprzętu i atrakcyjne świadczenia gwarancyjne. Sieć oferuje swoim klientom również sklep online, w którym bez wychodzenia z domu, kupisz sprzęt wysokiej jakości. Dla klientów przeprowadzane są także promocje na asortyment, o których informacje zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne RTV EURO AGD publikowane są ok. 2 razy w miesiącu, a dostaniesz je w punktach sprzedaży sieci RTV EURO AGD.

Reklama
Najbliższe sklepy sieci RTV EURO AGD
Godziny otwarciaAdres
10:00-19:00Puławy, ul. Gościńczyk 2Zobacz sklep na mapie
Sklepy sieci RTV EURO AGD w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci RTV EURO AGD
Avatar autora
  • ...
  • 19/04/2018
Jestem w tym sklepie już trzeci raz i jeszcze nigdy nic nie kupiłem. Chciałem kupić tablet pan od kredytów powiedział że nie mogę wziąć, pojechalem do Mediaexpert i bez problemu. Przyjechalem dzisiaj bo jest w promocji telefon który chciałbym wziąć na raty ale niestety taki "BUREK" mnie obsługiwał że musialem wyjść w połowie zadawania pytań.Jeszcze nie wszedł w ten swój system a już powiedzial że nie kupię na raty nie ma szans. Obsługa jest do dupy powinni się doszkolić bo ich Ukraina wygryzie.Sklep w Skierniewicach
Avatar autora
  • ...
  • 30/04/2017
Zapominałem dodać, że chodzi o sklep w Szczecinku.
Avatar autora
  • ...
  • 30/04/2017
Zainteresowanie klientem zerowe, stałem jako jedyny klient na sklepie prawie 15 minut przy drukarkach, chcąc zakupić upatrzony model, ale się nie doczekałem zainteresowania załogi sklepu, a jeden z pracowników działu z elektroniką przechodził 3 razy obok mnie. Nie chcąc przeszkadzać, wyszedłem i dałem zarobić media ekspert.
Avatar autora
  • ...
  • 04/12/2016
Nie .....!!!!! polecam zakupu w RTV EURO AGD w MIŃSKU MAZOWIECKI zakupiłem zmywarkę z gnieceniem z boku zakup 1750 , był na rat 3 tygodnie temu ale mnie to nie na uczyło bo blisko .... Wiec kupiłem kino domowe z gotówkę również wadliwe bo włączeniu zaraz się wyłączał chciałem zwrot gotówki ale kierownik sklepu powiedział że mam pacha i że mogę tylko reklamować sprzęt i czekać 14 dni pieniądze wydane 1800 a towaru nie mam bo ekspertyza ..... jestem oburzony jakością obsługi sklepu polecam przed zakupem sprawdzenie sprzętu w sklepie i najlepiej nie oni to robią bo jeszcze powiedzą że jak pan otworzył to niech pan płaci ale tak czekanie na obsługę około 30- 45 minut 30 minut przy kasie no i doliczyć 30 -45 minut sprawdzenie sprzętu daję mam 2 - 3 gadzin w sklepie o wiele lepsza obsługa w media expert ale daleko pozdrawiam .
Avatar autora
  • ...
  • 03/11/2016
Jestem zadowolona
Reklama
Reklama