Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
2.9 (56 głosów)
Opinie o sieci RTV Euro AGD
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Marianna
  • 14/07/2016
Nie proponuję zakupu elektroniki w sklepie Media max w Legionowie ponieważ sprzedają tam sprzęt z 2014 r .Zakupiłam rejestrator samochodowy firmy Manta -po zamontowaniu do samochodu nie zapisywał daty ani godziny na stałe tylko przy uruchamianiu,za każdym razem odpalenia samochodu trzeba zmienić ustawienia rejestratora. Chciałam zwrócić w ciągu siedmiu dni . Odmówiono mi zwrotu gotówki ponieważ muszą sprawdzić czy to nie z winy użytkownika. Po za tym kierowniczka tak jak się przedstawiła stwierdziła że kod kreskowy jest częściowo starty więc przez te siedem dni musiała kamerka być dużo eksploatowana. Takie bzdury wymyśla żeby nie oddać gotówki. Po długim przekomarzaniu się ze mną wzięła sprzęt na reklamację.Przymnie przyszła Pani z zpytaniem kiedy oddadzą jej radio z reklamacji . Więc jest to nagminne w tym sklepie sprzedaż bubli-GDZIE ich UCZCIWOŚĆ. Ludzie was też ktoś oszuka- jak wszyscy będą robić tak jak wy. Wykorzystujecie starsze osoby takie jak ja, czy ta Pani od radia.Nigdy więcej Takiego sklepu .Wstyd jaka ta młodzież wyrosła.
S3 11705284 10200631906395822 3352899098693023541 n
  • 23/05/2016
Totalna porażka , kierownik cham i prostak obsługuje tylko klientów którzy interesują się droższym sprzętem( gdzie dostaje wiekszą prowizję za sprzedaż). Chciałam z babcią kupić telefon dla niej (wiadomo dla seniora tani max 200 zł), byłam z 80 letnią babcią ,dzieckiem niespełna 1 rok i 4 latkiem, prosiłam kierownika kilka razu aby podszedł i nam pomógł, czekałam pół godziny aż ktoś podejdzie , klienci wchodzący po nas byli w tym czasie obsługiwani (kupowali laptopy, telewizory itp.). Po kilku prośbach o pomoc i czekaniu ponad 30 min. wyszłam wściekła. Innym razem byłam z mężem zobaczyć lodówki side by side ( cena min. 3000 zł. z czego model który mnie interesuje to ok 5000 zł./ oczywiście tylko zobaczyć, bo w życiu po próbie zakupu telefonu nic tam nie kupię) , nie minęło 5 sek. i pan kierownik ten sam który nas wcześniej olał, z uśmiechem od ucha do ucha skakał obok nas jak piesek (pomimo tego, że w sklepie było więcej kupujących , niż w sytuacji z fonem). Po wszystkim podziękowałam za pomoc i powiedziałam, że zamówię ten model w innym sklepie:)....Panie kierowniku jeśli to pan czyta niech pan wie, że raz ktoś przychodzi po bzdure za parę złoty ,a następnym razem może chcieć wydać kilka tysięcy...także fajna premia przeleciała pod nosem:P
S3 1379841 10150004552801901 469209496895221757 n
  • 20/03/2016
Okropny sklep najpierw KIEROWNIK a później sprzedawca wmawiali mi że karta pamięci będzie mi pasowała do telewizora jako pendrive a potem przyszłam po 2 dni z reklamacją to nie można bo niby nikt nic takiego nie mówił
Default avatar
  • Monika
  • 10/02/2016
NIE POPEŁNIAJCIE TAKIEGO BŁĘDU I NIE KUPUJCIE NIC Z TEGO SKLEPU!! ZAKUPIŁAM TAM TABLET I DOPIERO PO SPRAWDZENIU W DOMU ZOBACZYŁAM ŻE TO NIC NIEWARTY SZMELC! ODDAŁAM GO 2 DNI PÓŹNIEJ, PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ NIE MOGŁAM TRAFIŁ DO SERWISU Z WIELKIMI WADAMI A ODESŁALI MI PISMO ŻE NIBY JEST WOLNY OD WAD. TERAZ JEŚLI NIE ODZYSKAM PIENIĘDZY TO BEDZIE DRAMAT. TEN SKLEP TO NAJWIĘKSZE DNO W CAŁYM PIOTRKOWIE JEST NAWET GORSZY NIŻ KAŻDY LOMBARD Z UŻYWANYMI SPRZĘTAMI. W RTV MYŚLISZ ŻE KUPUJESZ NOWY SPRZĘT A MA WADY EKRANU I TO JEST NIBY TABLET WOLNY OD WAD?! ROBIĄ PROBLEMY ZE ZWROTEM GOTÓWKI I Z NAPRAWĄ CZYLI WYDAŁAM KASE W BŁOTO? UWAŻAJCIE! PS. SPRZEDAWCA JESZCZE NAMÓWIŁ MNIE NA TABLET DROŻSZY O 20 ZL PONIEWAŻ STWIERDZIŁ ŻE TO NOWSZA WERSJA NIBY LEPSZA A POZA TYM NIE DAŁ GO DOKŁADNIE OBEJRZEĆ W SKLEPIE TYLKO SZYBKO ZARAZ PO WYJĘCIU SPOWROTEM GO SCHOWAŁ DO PUDEŁKA.
S3 1374737 1377379469190885 521324695 n
  • Ulgowy
  • 25/04/2015
LUDZIE NIE KUPUJCIE TAM!!!! Zakupiłam laptopa, jak się okazało w domu wadliwego i chcąc go zwrócić/ wymienić zaczęły się cyrki. Kierowniczka w Punkcie Obsługi Klienta wykazała się olbrzymim chamstwem i prostactwem obrażając mojego męża i robiąc problemy. Na dzień dzisiejszy ani pieniędzy ani laptopa- łaskawie powędrował do serwisu. Kiedy będzie? Nie wiem. Wszyscy w tym sklepie mają klienta w d.
Najbliższe sklepy sieci RTV Euro AGD
RTV Euro AGD znajdziesz w tych centrach handlowych
O sieci RTV Euro AGD
RTV EURO AGD - sieć będąca pionierem na polskim rynku sklepów oferujących sprzęt RTV/AGD. Jako pierwsza polska sieć, zaoferowała klientom bardzo szeroki wybór wysokiej jakości produktów - w tym sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt fotograficzny, komputerowy, telekomunikacyjny, audiowizualny, a także znajdziesz tu wiele każdemu przydatnych akcesoriów. Tym co charakteryzuje RTV EURO AGD, jest troska sieci o wprowadzanie, aktualnie wchodzących na rynek, nowych technologii oferowanego sprzętu, dzięki temu możemy o wszystkich nowinkach technologicznych dowiedzieć się od perfekcyjnie przygotowanych w dziedzinie RTV-AGD sklepowych doradców. Klienci doceniają również profesjonalny serwis zakupionego w RTV EURO AGD sprzętu i atrakcyjne świadczenia gwarancyjne. Sieć oferuje swoim klientom również sklep online, w którym bez wychodzenia z domu, kupisz sprzęt wysokiej jakości. Dla klientów przeprowadzane są także promocje na asortyment, o których informacje zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne RTV EURO AGD publikowane są ok. 2 razy w miesiącu, a dostaniesz je w punktach sprzedaży sieci RTV EURO AGD.